VNU

Technologie uit de luchtvaartindustrie

Voor de ontwikkeling van het QuadroClad® gevelbekledingssysteem heeft Hunter Douglas een technologie uit de luchtvaartindustrie gebruikt.

Het QuadroClad® gevelpaneel is gemaakt uit voorbehandeld aluminium huiden en een kern van aluminium honingraatversterking. Het resultaat is een uitzonderlijk vlak, stijf en duurzaam paneelsysteem dat verkrijgbaar is in extra grote afmetingen tot 1,5x6 meter. 

Het  QuadroClad® “totaal” gevelsysteem biedt u, door zijn complete achterconstructie, geïntegreerde ramen, deuren en zonwering, alles voor een zowel esthetisch als functioneel geslaagd ontwerp. Daarnaast kent het QuadroClad® gevelsysteem een unieke en gepatenteerde installatiemethode waardoor het systeem zich eenvoudig maar degelijk laat installeren, en panelen individueel geïnstalleerd of gedemonteerd kunnen worden.

U vindt Hunter Douglas tijdens GEVEL op stand 01.C021.

 

Terug naar vorige pagina
  | Meer

 

QCA